HOŞGELDİNİZ

GD SKIN HEALTH

Dermatoloji ve farmakoloji uzmanları tarafından üretilen,
etkili cilt bakım ürünleri.

Etkin, güvenilir ve erişebilir ürünler:

GD Skin Health, güncel dermatoloji ürünüdür. Dermatoloji ve farmakoloji uzmanlarıyla ortak geliştirilerek formülize edilmiştir. Tüm içerikler sağlık bakanlığı kontrolünden geçmiş, onaylıdır, içeriklerde dünya çapında yapılmış bilimsel araştırmalarda faydalı olduğuna dair kuvvetli kanıtlarla desteklenmiş etken maddeler kullanılmıştır. Hayvanlarda test edilmemiştir.

GD Skin Health’in ana amacı güvenli, kaliteli, etkin ve ulaşılabilir ürünler üretmektir. Bunun için dermatologlarla ve farmakologlar çalışır, dünya çapında yenilikleri takip eder, inovasyonları yapar. Sadece kullanımının güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmış ürünleri kullanır.

Güncel dermatoloji “cildinizi uzmanına emanet edin” sloganıyla hareket eder. Cilt, saç ve tırnak sağlığı ve hastalıkları ile ilgili alanında uzman dermatologlarla çalışır. Güncel dermatoloji, dermatoloji uzmanlarıyla çalışarak, günceli, bilimsel bilgileri ve en iyi ve yeni bakım önerileri ve tedavileri takip eden, bir dermatoloji platformudur. Güncel dermatoloji, cilt bakım bilgileriyle ilgili dermatoloji uzmanlarının hazırladığı blogları paylaşır, cilt hastalıkları hakkında bilgilendirme yazı ve videoları yayınlar, GD Skin Health araştırma, geliştirme ve ürün üretiminde dermatologlarla çalışır.

GD Skin Health de ana amacımız güzel bir cilt için, etkin, güvenilir ve erişebilir ürünleri, müşteri ile buluşturmaktır.