Sayın Kullanıcı,

GD Skin Health Web Site’sine hoş geldiniz,

  • GD Skin Health Web Sitesi GD SKIN DERMOKOZMETİK LABORATUVARLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Altında faaliyet gösteren bir web sitesi olup gizlilik ve haklar firmamız tarafından korunmaktadır.
  • Aşağıdaki “Satış Sözleşmesi”, GD SKIN DERMOKOZMETİK LABORATUVARLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir
  • GD Skin Health Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Telif Hakkı Bilgisi”, “Gizlilik Sözleşmesi” ve “Kullanım Şartları”nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır

Teslimat Şartları

1- Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından gdskinhealth.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

2- Satış esnasında satış miktarı cinsinden kargo ücreti tarafınıza beyan edilmektedir. GD Skin Health web sitesi kampanya dahilinde kargoyu kendi karşıladığı satışlar gerçekleştirebilir

3- Sitemizde ve satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve her bir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir

4- Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0 242 228 54 24 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İade usulleri ve şartlarında uygulanacak prosedür bu web sitesinin gerçekleştirdiği satış siparişlerinde kullanılan Satış sözleşmesi hükümlerince gerçekleştirilir.

5- Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

6- Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir. Satış sözleşmesinde yer alan esaslar dahilinde bu süreç gerçekleşecektir.

7- Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün GD Skin Health’e ulaştığı andan itibaren en geç on (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

8- Bu beyan ve sözleşme web sitesinin ilgili satış sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve kullanım koşulları şartnameleri ve beyanları ile ayrılmaz bir parçasıdır.

9- GD Skin Health web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve GD SKIN DERMOKOZMETİK LABORATUVARLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK Madde 287’ye uygun olarak Antalya Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı GD SKIN DERMOKOZMETİK LABORATUVARLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından beyan ve işbu GD Skin Health Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.